Kolejny sukces Kacpra Szczepańskiego!!!

Piętnastego sierpnia rozegrane zostały czwarte zawody z cyklu Woda Bydgoska. W tej edycji oprócz standardowych dystansów chętni mogli również spróbować swoich sił w Fun Swimrun w formule duathlonu, które łączyły bieganie z pływaniem. Jak co roku zawody zgromadziły prawdziwą rzeszę fanów sportu!

Nasza firma od lat wpiera i kibicuje Kacprowi Szczepańskiemu! W tym roku nasz zawodnik zmierzył się ze 150 innymi pływakami na dystansie 1600m. Kacper pobił swój czas z poprzedniego roku i ukończył trasę w rekordowym czasie 19:22! Mistrz zdobył zaszczytne drugie miejsce, ustępując jedynie Michałowi Macnerowi – ubiegłorocznemu wicemistrzowi.

Kacprowi i innym zwycięzcom serdecznie gratulujemy i z niecierpliwością oczekujemy przyszłorocznych zawodów!